Yeni Üyelik Kaydı

*

*

*

*

*

*

Şifrenizi mi Unuttunuz?

*

Detaylı Bilgi İçin... (0216) 456 83 90

Birebir Özel Ders

Birebir Özel Ders

Birebir Özel Dersler, ingilizce ihtiyaçlarınıza göre planlanmış, sonuç odaklı yoğun bir eğitim programıdır. Ders saati programlarınız uzman eğitmenlerimiz tarafından tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenlenir. Dersler tamamen sizlerin uygun olduğu saatlere göre hazırlandığından en esnek ve en özel eğitim programıdır.

Öğretmeninizle geçirdiğiz ders saatleri süresince ingilizcenizin hangi alanlarda geliştirilmesi gerektiğini daha kolay tespit ebebilecek, birlikte çalışarak eksikliklerinizi zamanında görecek, hedeflerinize daha kısa yoldan ulaşacaksınız.

Ne Zaman Gerekli?

 • Zamanınız sizin için birinci dereceden önemli ise;
 • Kendi programınızı kendiniz belirlemek istiyorsanız;
 • Seviyenizi kısa sürede önemli derecede ilerletmek istiyorsanız;
 • Zayıf olduğunuz veya güven eksikliği çektiğiniz alanlarda hedefinize yönelik bir öğrenim almak istiyorsanız;
 • Deneyimli bir öğretmen eşliğinde birebir ingilizce çalışmak istiyorsanız;

Yurtdışı Eğitimler

Globalleşen dünyada uyum sağlayabilmek için ikinci bir dil biliyor olmak kaçınılmaz hale gelmiştir. İyi bir işe girebilmek ve kariyerinizde hızla ilerleyebilmek için özellikle ortak dil olarak kabul edilen İngilizce’ye ana diliniz gibi hakim olabilmeniz gerektiği artık bilinen bir gerçek. Akıcı bir İngilizceye sahip olabilmek için en doğru çözüm İngilizce’yi ana dil olarak konuşulduğu ülkelerden birinde eğitim alarak ve yaşayarak öğrenmektir.

 

TOEFL Hazırlık Kursları

Dinleme, yazma, okuma ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik, TOEFL sınavına hazırlayan bir programdır. Bu gruba katılabilmek için TOEFL sınıflandırma sınavına girebilecek seviyede olmanız gerekmektedir (advanced grubunu başarıyla bitiren öğrenciler de bu gruba katılma niteliğine sahiptirler).

TOEFL Sınavı Nedir?

TOEFL Sınavı anadili İngilizce olmayanların İngilizce bilgisini ölçmek amacıyla, Amerika’da New Jersey Eyaletinde bulunan Educational Testing Services tarafından dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır.Yeterli bir TOEFL puanı, öğrencilerin yüksek lisans ve doktora programlarına kabul edilmesini, yurt içinde İngilizce öğretim yapmakta olan birçok üniversitenin hazırlık sınıflarından muaf olmasını ve yurtdışında dil eğitimi almış öğrencilerin dil denkliklerini sağlar.Dünya genelinde pek çok kurum, organizasyon ve şirket iş başvurusunda TOEFL sınavından alınan iyi bir puanı “İngilizce yeterlilik” belgesi olarak kabul eder. TOEFL sınavı 2006 yılında değiştirilerek teste giren kişilerden İngilizce konuşmaları da istenmeye başlandı. Sınav okuma, dinleme, konuşma ve yazma olmak üzere dört bölümden oluşuyor.

TOEFL Sınavına Kimler Katılabilir?

TOEFL sınavına İngilizce seviyesi üst düzeye ulaşmış herkes katılabilir. TOEFL; üniversitelerine yabancı dilde devam edecekler, yurtdışında eğitim alacaklar, yüksek lisans yapacaklar ve master programlarına katılacaklar için gereklidir. Ayrıca bankacılardan tıbbi mümessillere kadar birçok çalışanın statü-maaş artışını sağlayan bir sınavdır.

TOEFL Sonucu Nerelerde Kullanılır?

TOEFL sınav sonucu üniversite kabullerinde, üniversitelerin İngilizce hazırlık bölümlerinin atlanmasında, iş dünyasında işe kabul şartlarında ve çalışılan firmada pozisyon değişikliği talebinde ya da dil tazminatı hak edilişinde kullanılır.

TOEFL IBT Sınavına Nasıl Kayıt Olunur?

Sınav başvuruları internet üzerinden yapılır. Sınavı uygulayan kurumlar, sınava ev sahipliğini yapmanın ötesinde bir yetkiye sahip değillerdir.

İlköğretim İngilizcesi Eğitim Programımız

Bize göre ingilizce konuşmanın önündeki en büyük engel formül ezberleme üzerine kurulu gramer temelli eğitimdir. IDEAL-ENGLISH İlköğretim İngilizcesi Eğitim Sistemi’nin öncelikli hedefi öğrencinin ingilizce konuşabilmesini ve anlayabilmesini sağlamaktır.

İlköğretim İngilizcesi Eğitim Programımız, çocuklara temel konuşma yeteneğini şarkılar, oyunlar, hikayeler gibi onlar için eğlence haline gelen bir anlayışla hazırlanmıştır. Programda hedeflenen ifade yeteneği ve konuşmadır.

Çocuklarımızın ilgi, yetenek ve ihtiyaçlarına yönelik içeriğiyle İngilizceyi ileri seviyelere kadar eğlenceli bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır. Eğitimin ilk gününden itibaren hedeflenen dilde iletişim kurma öğretilmekte, öğrencinin tercüme yapmasını engellemek için doğrudan hedeflenen dilde düşünmesi sağlanmaktadır. İlköğretim İngilizce Programın ilk seviyesinde işlenen konular arasında alfabe, sayılar, tanışma diyalogları, hayvanlar, yön talimatları verme ve aile ilişkileri yer almaktadır. İlk seviyeden sonra öğrencilere fiil zamanları, ev hayatı ve çevre tasvirleri ile kelime bilgilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar sunulmaktadır. İlköğretim İngilizce Programı, çocukların yabancı dil eğitimini çocuk psikolojisine uygun olarak geliştirilmiş müfredat ve materyalle desteklemektedir.

IDEAL-ENGLISH İlköğretim İngilizcesi programı sayesinde çocuğunuzda doğaçlama olan konuşma yeteneğinin de hızlı bir şekilde geliştiğini göreceksiniz. Erken yaşta eğitime başlamak çocukların dile hakimiyetini arttıracak ve bir yetişkinden daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğrenecektir!

Eğitim süresince öğrencinin dildeki gelişimi takip edilerek izlenen programlarda gerekli değişiklikler yapılmaktadır. Başlangıç seviyesinden itibaren konuşma ağırlıklı yapılan dersler sayesinde öğrencilerimiz kısa sürede konuşabilir duruma gelmektedirler.

 • Yapılan son araştırmalara göre İngilizce öğrenim için ideal yaş 6- 14 grubudur.  Eğitim çalışmaları konuşma ve dinleme temelinde yoğunlaştırılırsa mükemmel derecede İngilizce diline hakim olabileceklerdir. ;
 • İngilizce eğitimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi eğlenerek öğreneceklerinden, özgüvenleri artacak bu da  diğer derslerinde de başarılı olmalarını getirecektir.  ;
 • Eğitim sürecinin ilerleyen yıllarında çocuğunuz hazırlık okuması için zaman kaybetmeyecek, siz de bu durum için bütçe ayırmak zorunda kalmayacaksınız;
 • Erken yaşlarda İngilizce eğitimine başlamak, onların dile hâkimiyetini arttıracak ve bir yetişkine göre çok daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğrenmelerini sağlayacaktır.

 

İlköğretim İngilizcesi Eğitim Öğrencilerimizden Enstanteneler

Özel Konuşma Sınıfları

 • İngilizce konuşurken kendinize güvenin
 • Farklı durumlar karşısında dil kullanım becerinizi arttırın ;
 • Azami konuşma süresi ve hatalarınızın düzeltilmesi ile daha hızlı ilerleme sağlayın

Bilindiği gibi ingilizce düzeyini teorik olarak orta veya ileri düzeye getirmiş pek çok kişinin orta sorunu akıcı konuşamama problemidir. Özel Konuşma Sınıflarımızda, çoğunluğun ortak sorunu olan bu konuya çözüm üretmek amacıyla oluşturulmuş, konuşma pratiği yapmaya yönelik verilen eğitimler verilmektedir. Anadili ingilizce olan öğretmenlerimiz ile sürekli diyalog halinde olarak yapılan eğitimlerde öğrenciler; teorik olarak öğrendikleri İngilizceyi aktif hale getirebileceklerdir. Öğrenciler, konuşma fobisini üzerlerinden atarak özgüvenlerini arttıracaklar ve günlük yaşamda sık karşılaşılan durumların derslerde canlandırılmasıyla bu konularda hazırlıklı olacaklardır.

Ideal English Özel Konuşma Sınıfları İngilizceyi konuşmada pratik temeline dayanan yöntemleriyle en kısa zamanda İngilizcenizi geliştirmenizi sağlayarak, çeşitli aktiviteler sunar.

Özel Konuşma Sınıfları bünyesinde düzenlenen eğitimler sadece bir tek hedefe odaklanır: Yoğun Derecede İngilizce Konuşmak.

Düzenlediğimiz sınıflarda yönetici olarak görev yapan eğitmenlerin hepsi konusunda uzman öğretmenlerdir.

 

Özel Konuşma Sınıfından Enstanteneler

TOP